در روز رای گیری (22 خرداد)، به کلیه هواداران احمدی نژاد اطلاع داده خواهد شد که تا ساعت 14:00 به مراکز رای گیری مراجعه نمایند و رای دهند، تحقیقات فعلی نشان داده که هواداران موسوی اکثرا از ظهر به بعد مراجعه می کنند، بنابراین قرار است که عصر و شب انتخابات با ایجاد کندی در مراحل رای گیری و ایجاد صف های طویل، رای دهندگان را از مراجعه منصرف کرده و همچنین در ارسال برگه های خام رای گیری مخصوصا به دیگر شهرها و روستاها مانع تراشی شود. بنابراین حتما تا ساعت 16:00 به مراکز رای گیری مراجعه نمایید، در غیر این صورت برای رای دادن با مشکلات فراوان روبرو خواهید شد.

مطلب بالا با ایمیل بدست من رسیده و نمیدونم تا چقدر درسته، ولی ما که میخواهیم رأی بدیم، پس بهتره هموم صبح اول وقت بریم که خلوت‌تر هم باشه.

از این مطلب نونوش خیلی خوشم اومد. بنظرم خیلی منطقیه که اجازه بدیم بچه خودش رنگش رو انتخاب کنه. (البته محمدعلی هرجا عکس موسوی رو میبینه داد میزنه مسبی، ولی هیچ رنگ سبزی نداره و تازه این شعار رو هم از مردم یاد گرفته نه از من)

حقیقتا باید بگم از برنامه‌ها و علم و ایده‌های محسن رضایی همراه با ادب و قاطعیتش خیلی خوشم اومد ولی به دو دلیل به موسوی رأی میدم. اول اینکه نمیخوام رأیم بسوزه و دوم اینکه به قول یکنفر انگشت بکنم تو چشم ا. نژاد. (آدمیزاده دیگه، خیلی نمیشه روش حساب کرد)

محمدعلی به ماشین مشتی ممدلی میگه ماشین منی مشتلی.