دیشب ساعت 8.5 شب یکی از دوستامون تماس گرفت که فردا (یعنی امروز) دو تا جا دارند برای برنامه رنگین‌کمان. درنتیجه قرار شد من ساعت 12.5 ظهر جلوی سالن همایشهای صدا و سیما باشم. از وقتی تلفن رو قطع کردم شروع کردم به خودم بد و بیراه گفتن که حالا چطوری وسط این همه کار میخوای بری. اصلاً چرا نمیتونی به هیچ پیشنهادی برای محمدعلی نه بگی؟

حتی حمیدرضا شماره رو گرفت که بابا بیا کنسلش کن و اینقدر خودت رو عذاب نده، ولی باز هم دلم نیومد. میدونستم که محمدعلی این برنامه رو دوست داره و تجربه و خاطره قشنگی میشه براش.

آخر ماجرا اینکه ساعت 11:15 از شرکت مرخصی گرفتم و رفتم مهد دنبال محمدعلی بعد رفتیم صدا و سیما و بعد رسوندمش خونه مامانم و ساعت 4:15 برگشتم شرکت. با اجازتون الآن هم شرکت هستم.

پسرک همچنان اسپایدرمنه. پریشب به بابای من هم میگه تو دکتر اختاپوسی. از همه جا هم میخواد مثل اسپایدرمن بپره. خدا عاقبتمون رو بخیر کنه.

و اما راجع به مهد بادبادک یا هنرکده بادبادک یا هنرکده کودک:

درحقیقت شعبه همان هنرکده کودک در محله حسین‌آباد پاسدارانه. کلاسهای خلاقیت و آموزش مهارتهای جسمی و فکری و تجربه‌های خوبی برای بچه‌ها دارند. استراتژیشون هم تقویت اعتمادبنفس و خلاقیت در بچه‌ها برای استفاده در زندگی هست و اصراری توی آموزش چیز خاصی ندارند. بیشتر به بچه‌ها اجازه تجربه کردن و کارهای عملی می‌دهند. هم حالت مهد داره و از 8 صبح تا 4 بعد از ظهر بچه را نگه میدارند و هم اینکه کلاسهای خوبی دارند جدای از مهد. من محمدعلی رو کلاسهاش میبرم.

آدرس: جردن- نرسیده به مدرس- کوچه گل‌گونه- انتهای کوچه سمت چپ (روی درش یک بادبادک هست)

تلفن: 22057522

فکر کنم اسم مدیرش خانم فرمانی باشه.

کلاسها یک ساعته و هزینه هر جلسه 8000 تومان می‌باشد.