بعد از ١٠ سال زندگی مشترک رفتیم کلاسهای خانم موفقیان. خیلی خیلی بیشتر از اون چیزی که فکر میکردم مطلب جدید و خوب داشت. الآن که فکر میکنم با خودم میگم کاشکی این دوره رو همون ١٠ سال پیش میرفتم. ولی فکر نکنم اون موقع‌ها همچین دوره‌هایی وجود داشت. ولی به تمام خانمها توصیه میکنم این کلاس‌ها و مخصوصاً خانم موفقیان رو از دست ندهند. نحوه ارائه ایشون و شخصیت آرام و بسیار متینشون کلاس رو خیلی دلنشین میکنه. علاوه بر این تخصص زیادی هم دارند.

یکی دیگه از چیزهایی که الآن حسرتش رو میخورم که کاشکی بموقع ازش اطلاع پیدا کرده بودم کلاسهای دوران بارداری هست. به تمام مادران باردار توصیه میکنم این کلاسها رو از دست ندهند. این کلاسها کلاً به دو بخش تقسیم می‌شوند، مراقبتهای دوران بارداری از نظر متخصصین مامایی و از نظر کارشناسان کودک. بخش اول توسط خانم موفقیان و خانم روستا انجام میشه. بخش دوم هم فعلاً توسط شاگردان آقای سلطانی. دوست خوبمون مریم هم یک همایش در این رابطه در تیرماه برگزار میکنه.

گروه ما میخواد دوره رشد ج ن س ی کودک رو هم با خانم موفقیان شروع کنه. از اونجایی که کلاسهای مؤسسه مادران امروز با برنامه ما شاغل‌ها جور نبود، دوره در محل خانم موفقیان تشکیل میشه. اگر کسی خواست میتونه با ما باشه. دوره ۴ جلسه و ۴٠.٠٠٠ تومان هست.

اگر شماره‌ای از خانم موفقیان خواستید به من بگید بهتون بدم. در ضمن ایشون برنامه‌های مشاوره خیلی عالی هم دارند.