١- دلم شدیدا یک غار تنهایی میخواد، حداقل ١ روز. فقط خودم باشم بدون هیچگونه وسیله ارتباطی مثل تلفن و موبایل البته اینترنت داشته باشه

٢- یک میز خوشگل که روش یک گلدون با گل باشه و تو فضای سبز باشه و روی میزش یک قوری خیلی خوشگل با فنجون خوشگل و یک چای خوش عطر و تازه یک شکلات خوشمزه داشته باشه. اینجا حضور بقیه هم اشکالی نداره به شرطی که لازم نباشه من دنبال محمدعلی بدوم تا هر یک قلپ چاییم کوفتم بشه.

٣- یک ساحل آروم که یک نیمکت هم داشته باشه و دریا هم خیلی آروم باشه و بشینی هی نگاه کنی و یک نسیم ملایم هم بیاد بخوره تو صورتت (نه پس خیال کردی نسیم  بخوره لای موهات و پشت گردنت و حالشو ببری) البته باز به شرطی که  لازم نباشه دنبال محمدعلی بدوم.

۴- یک مرکز خرید توپ و خیلی شیک که حتما یک کافی شاپ خیلی خوشمزه هم داشته باشه و یک کیف پر از پول الزاما همراهان فقط افراد مونث (حوصله غرغر آقایون رو اصلا ندارم) الزاما بدون محمد علی و الزاما بدون موبایل که هر دقیقه تماس بگیرن بگن کجایی محمدعلی ما رو کشت کی میرسی خونه.

 

جمعه سواپ خیلی خوش گذشت و حسابی به گلمریم عزیزم زحمت دادیم. دیدن دوستهای وبلاگی خیلی شیرین بود. مهتا عزیزم، مامان فراز گلم، مهروش دوست داشتنی و بقیه کسانی که بهم معرفی نشدیم خیلی دوستتون دارم.

الآن  آقای نژادعالی و نصیری و علیزاده و .... میکشن منو. برم گزارشمو حاضر کنم.