سلام دوستهای عزیزم

امیدوارم که سال جدید رو عالی شروع کرده باشید. برای ما هم خیلی خوب شروع شد. تا آخرین ساعات سال 90 داشتیم بدو بدو میکردیم و حتی فرصت نشد سفره هفت سین بندازیم. تمام عید رو تهران بودیم. عید دیدنی از هر سال کمتر رفتیم و درنتیجه کمتر از همیشه هم مهمان داشتیم. هفته دوم حمیدرضا سرکار بود و من و محمدعلی خونه. ولی بسیار آرامش داشتیم. بسیار شاد بودیم و کمتر از همه سالهای گذشته از هم دلخور شدیم و این برای من موفقیت بزرگی بود. فرصت کردم کتاب "کودک، انسان، خانواده" را بخونم که عالی بود و به همه مادرها توصیه میکنم که بخونن. یکبار پیش خانم دادبه رفتم و کمی هم سی دی آقای سلطانی نگاه کردم. در کل سال خوبی رو شروع کردیم. هرچند هردو (من و حمیدرضا) خسته هستیم و کارها و فکر و خیال رستوران شیلا دولت خیلی ازمون انرژی میگیره ولی خدا رو شکر سعی میکنیم که اوضاع تحت کنترل باشه.

امروز هم بالاخره طلسم شکسته شد و من میزبان آوند بودم. یکعالمه بچه گل و پر انرژی و خوردنی اومدند خونمون همراه با مربیهای بسیار گلشون که واقعا رفتارهاشون با بچه ها عالیه. روز خوبی بود و کلی خوش گذشت.

هفته گذشته هم کلا دنبال پیدا کردن مدرسه و پیش ثبت نام و اینها بودم . پنجشنبه جلسه پارسا و مفید رو رفتیم و چهارشنبه باید بریم مفید برای مصاحبه. دوستان بیایید تجاربمان در رابطه با مدارس رو با هم تقسیم کنیم تا نتایج بهتری بگیریم.

فرزانه عزیز سلام. بنظر من توی این مرحله سی دی های مادر باردار آقای سلطانی خیلی خیلی واجبه که استفاده کنی. اگر خواستی میتونیم با هم هماهنگ کنیم که بدستت برسه. امیدوارم که سالم و شاد و خوش باشی.