مهرماه 30 سال پیش کلاس اول دبستان رو شروع کردم، مهرماه 18 سال پیش مهندسی صنایع رو در دانشگاه صنعتی شریف و امروز بعد از 18 سال کارشناسی ارشد روانشناسی کودکان در دانشگاه تهران. 18 سال پیش مدیون مادر و پدرم بودم که همه جوره و تمام و کمال برام زحمت کشیده بودند تا به اون نقطه برسم. کار سختی بود. من جزء بچه های سخت و یا حتی لوس محسوب می شدم که میشه گفت عین 12 سال مدرسه رو به زور میرفتم و تا جایی که میشد و نمیشد غیبت داشتم. و حالا مدیون همسری که بسیار زیاد حمایتم میکنه و از هیچ همراهی و تشویقی کوتاهی نمیکنه و البته پسری که دریچه جدیدی در زندگی من باز کرد. 

این روزها که بازی برنده-برنده رو تمرین میکنیم، این روزها که موقع خالی کردن کیسه خریدها با دیدن شکلات مورد علاقه ام سورپرایز می شوم، این روزها که بعد از کمی درد دل کردن با یک دسته گل زیبا پشت در مواجه میشم، این روزها که نسبت به مسائل اطرافیانم لحظه به لحظه همدلی دریافت میکنم این روزها که کدورتهایمان بجای چند روز قدیمها کارش به ساعت و دقیقه کشیده، ایمان می آورم که عشق در سی و خرده ای سالگی (شیدا چقدر اصطلاحت رو دوست دارم، ممنون) میتونه خیلی خیلی خیلی عمیقتر و زیباتر باشه از بیست و خرده ای سالگی.

ممنونم همراه زندگی


به توصیه استاد سلطانی همراه شده ایم با خانم مرادی در خانه بازی گلدونه ها. برنامه هایشان برای کودکان خیلی عالیه و کاملا تحت نظارت استاد فعالیت میکنند. 

آدرس: سعادت آباد، بلوار دریا، بین خوردین و رامشه ، جنب پلیس +10

تلفن: 88580559 - 88580560 - 88366736 - 88366737