سلام به همه دوستان عزیزی که با وجود همه بدقولی های من برای نوشتن و بروز نشدن اینجا بازهم سر میزنند. واقعا امیدوارم دیگه بدقولی ها تکرار نشه. این مدت خیلی درگیر کارهای پایان نامه ام بودم که علی الرغم تلاش بسیار به دلیل تعطیل شدن مدارس باید ادامه کار در ترم بعد و مهرماه انجام بشه. کارکردن با دکتر به پژوه خیلی سخت و خیلی عالیه در عین حال. روزهای یکشنبه ساعت 1.5 تو برنامه اردیبهشت شبکه 4 صحبت میکنه و همینطور در برنامه به خانه برمیگیدیم شبکه 5. اگر ندیدید پیشنهاد میکنم تو سایت تلوبیون حتما ببینید. جزء اساتیدیه که خیلی کم گیر میان. بسیار باسواد و بسیار با اخلاق و بسیار پرکار. خدا حفظشون کنه برای این مملکت. یک سایت هم خودش داره که مقالات و کتابهاش اونجا هست.

http://www.drbehpajooh.com/

 

کتابهای خیلی خوبی داره برای فرزندپروری اگر دوست داشتید سر بزنید.

دیگه اینکه دوره تربیت سالم که براساس کتاب تربیت سالم برگزار شد خیلی عالی بود بنظرم. توصیه میکنم اگر دنبال دوره خوب میگردید این دوره را هم تولیستتون قرار بدید. خیلی کاربردیه.

حالا که کار پایان نامه متوقفه و یک فرصتی ایجاد شده به یاری خدا دوباره کلاسهای مادر و کودک با هدف یادگیری (کیم: کودک، یادگیری، مادر) رو از اول مرداد برای سن 1 تا 6 سال شروع میکنم. فکر میکنم خیلی دوره خوبی بشه انشاالله بخصوص که دکتر به پژوه هم استقبال کرد و گفت که میاد و برای مادرها یکجلسه صحبت میکنه. اگر کسی تمایل داشت شرکت کنه یا پیغام بزاره خصوصی و شماره تلفن بده یا تو سایت ب مثل بازی ثبت نام کنه.

یکی از دوستان راجع به کلاسهای موسسه ابن یمین پرسیده بودند تا جایی که من شنیدم کلاسهای دکتر سورانی کلاسهای خوبیه و کسانی که رفتند نتیجه گرفتند. من خودم کتابشون رو خوندم و خوب بود.

دوباره زود برمیگردم یکسری حرفها مهم هست که ترجیح میدم در پست جداگانه بگمشون