شنبه هفته پیش در حالیکه همه خانمهای شرکت رفته بودند که سخنرانی مدیرعامل محترم رو به مناسبت روز زن گوش بدهند و پذیرایی شوند و از گروه رستاک لذت ببرند بنده رفتم پیش مدیرم و ازش یک هفته مرخصی خواستم که بتونم قدری به فکرم نظم بدم و برنامه هام رو مرتب کنم و تصمیم بگیرم. یکشنبه رفتم تکریم پیش نغمه جون و باهاش مشورت کردم. دوشنبه وقت مشاوره از خانم دادبه داشتم. سه شنبه وقت مشاوره از دکتر هاشمی داشتم. چهارشنبه دکتر موهبتی متخصص طب سنتی ویزیتمون کرد و نتیجه و جمع بندی همه اینجوری بود که باید کار جدیدی رو شروع کنم. یک چیز جالب که فهمیدم این بود که مهندسی "سرد" هست و کار با کمپیوتر هم "سرد" است. باید یکجوری این سردی رو جبران کرد تا دچار کرختی و رخوت نشیم. به من هم گفتند احتیاج خیلی زیادی به تنوع داری.

روز شنبه هم کلاس "آماده کردن فرزند برای مدرسه" رو برگزار کردیم که بنظر من مطالبش خیلی خوب بود. حالا اگه ژیلا جون و یا مریم جون هم اینجا رو میخونند خوشحال میشم که نظرشون رو بهم بگن.

از این پنجشنبه کلاسهای بازی شروع میشه. خیلی خوشحالم که آقای سلطانی هم پیگیر کلاسهای ما هستند و میگن چرا شروع نکردید هنوز و خانم دادبه هم سراغشون رو میگیرن. این به من انرژی میده که از هدفم که اجرای نظرات این دو استاد بزرگوار هست منحرف نشدم. برای این دوره با نغمه فکر کردیم که یک کار اضافه تر هم بکنیم. یعنی اینکه ماهیگیری هم به مادرها یاد بدهیم. دو جلسه آموزش "نقش بازی در رشد کودک متعادل" داریم که یاد میدهیم چطور باید به بازی نگاه کرد و اثرات بازی چیست و مشخصات بازیه درست و توانمندساز با بچه ها چیه و مشخصات بازیهای مخرب کدومه. اسباب بازیهای مفید رو هم معرفی می کنیم. اینطوری حتی اگر کسی نتونه کلاسهای بازی ما رو بیاد میتونه خودش بازیهای درستی رو با بچه اش انجام بده و حتی اطرافیانش رو هم آگاه کنه. حتی شاید خانوادگی دور هم جمع شوند و کلاس بازی تشکیل بدهند. من خودم با مطالب این کلاس خیلی خیلی خیلی خیلی زیاد شگفت زده شدم و برای همین این کلاس رو پیش نیاز کلاسهای بازی قرار دادیم. یکنفر هم اگر بدونه خودش یک قدمه. حالا دارم فکر میکنم شاید مطالب کلاس رو مکتوب هم کردیم و به کسانی که شهرستان هستند و دسترسی ندارند دادیم.

 

نکته دیگه که میخواستم بگم اینه که ترم جدید کلاسهای خانم دادبه در موسسه ماد هم داره ثبت نام میشه. اگر تهران هستید کلاسهای خودشناسی و چهل کلید رفتار با کودک رو از دست ندهید. حیفه ها. از من گفتن. اگر چند وقت دیگه برنامه هاشون تغییر کرد و مثلا مثل آقای سلطانی کلاس نداشتند دلتون میسوزه اونوقت. شماره تلفن موسسه ماد هست: 44440965 و محلش هم پونک هست.

آوند رو هم که دیگه میدونید: شریعتی ظفر هست با شماره 22266912

مامان غزل عزیزم، رامونا جان من جواب شما رو دادم تو وبلاگتون. ولی بازهم اینجا بگم من تو اون محدوده ای که شما گفته بودید "رویان" رو میشناسم که از بقیه جاها بهتره.

 

دوستهای گلم که دنبال سی دی های آقای سلطانی هستید. برای تهیه اونها هم میتونید با 2 شماره زیر تماس بگیرید:

09199035206

و

66734303 روزهای زوج ساعت 9.5 تا 13

لیستش هم اینها هست:

 1. تصور از خود       3000 تومان
 2. مادر باردار           15000 تومان
 3. نوزاد                  18000 تومان
 4. کودک                 15000 تومان
 5. جسم                   15000 تومان
 6. تربیت و تشویق     6000 تومان
 7. شخصیت             12000 تومان
 8. هوش و یادگیری    6000 تومان
 9. خلاقیت               6000 تومان
 10. درک احساسات      6000 تومان
 11. کودک و تفکر اقتصادی        12000 تومان
 12. امنیت و بهداشت جنسی        12000 تومان                

من مادر باردار رو اکیدا به همه کسانی که میخواهند بچه دار شوند توصیه میکنم. خیلی عالیه.

امیدوارم که چیزی رو از قلم ننداخته باشم. برای من هم لطفا دعا کنید بتونم بهترین تصمیم رو بگیرم.

/ 2 نظر / 19 بازدید

خانم پیر یار واقعا دوستت دارم چون مادر فوق العاده ای هستس .یک بیزینسمن واقعی.با پولی که از این راه بدست میاری اینده پسرت را به دلخواه خودت درست میکنی.اما کمی هم از جنبه غیر مادی به قضایا نگاه کن.زکات مالی میشه که بدست اوردی

مامان دیبا و پرند

سلام دوستم بیخود نیست که من از صبح که میرم شرکت یک نفس شکلات می بلعم. نگو سردی در سردی هستم.[قلب]