اخبار و رویدادهای آخر هفته

مهمترین خبر آخر هفته برگزاری آزمون دکترای علم و صنعت بود و اینکه حمیدرضا صبح جمعه امتحانش رو داد و خیالمون راحت شد. و بسیار احساس سرخوشی میکنه و بسی مهربان شده و ما کیفش رو میکنیم. ولی خداییش تو این چند ماه پوستمون کنده شد. امیدوارم نتیجه‌اش عالی باشه.

خبر دوم اینکه آقای محمدعلی پس از دیدن چند فقره فیلم اکشن و پلیسی شدیدا هیجانی شده و اعلام کردند که پلیس شده و میخواهند به دزدها کمک کنند و البته پس از خریدن یک فقره اسلحه زپرتی توسط مادرشون فرمودند که پلیس واقعی شده‌اند.

آقای محمدعلی بشدت آبروبر شده‌اند و به مامانشون لقب تپل مپل مهربون داده و در حضور همه هم از این عبارت استفاده کرده و آبرو برای مامانشون نگذاشته‌اند و مامانشون اگر کسی را که این عبارت بیناموسی رو به ایشون یاد داده پیدا کنه میدونه باهاش چیکار کنه.

مامان محمدعلی امروز فیش عیدی و پاداش آخر سال خود را دریافت کرده و با دیدن مبلغ کلیه انگیزه‌های خود را برای کار کردن و همچنین زندگی کردن در ایران از دست داده است و الان شدیدا در شرایط افسردگی بسر میبرد.

دیشب مراسم تولد پسرخاله محمدعلی بنام محمدطه در منزل مامانا برگزار شد و مامان محمدعلی مجبور شد سه تا هدیه بخره تا شاید یکیش به طه برسه. لازم بذکر است این دو پسرخاله از پس هم برمی‌آیند و پیش‌بینی‌ها حاکی از آن است در آینده‌ای نچندان دور بعنوان اشرار محله دستگیر شوند.

مامان محمدعلی همچنان امیدواره که امسال موفق به خانه تکانی شود و البته این بستگی داره به اینکه روحیه خوب بابای محمدعلی تا کی حفظ شود.

 

/ 9 نظر / 2 بازدید
Perin

سلام عرض شد همکار یا هم رشته جان (البته من دانشگاه الزهرا بودم) چه پسر نازی, خدا حفظش کنه براتون

شبنم مامان آوین

سلام آزاده جون امیدوارم که نتیجه امتحانشون خوب باشه[لبخند] و شما نیز موفق به خانه تکانی شوید[چشمک] ما که تا حالا نشدیم[لبخند] این گل پسر ناز نازی را هم ببوسین راستی لباس بالماسکه چه خبر؟

شیلا مامان نیما

بنده قطعا به فیش عیدی شما حسودیم خواهد شد چون مطمئنا رقمش از مال من بیشتره و دوما گرفتی و پاداش هم داری. شما هم همت کنی با آقای همسر به خانه تکانی می رسی و کیفت کامل می شه. فقط دوپینگ اش کن که اونم کیفش کوک باشه تا روز خونه تکونی.

لیلی

azizam nakone khial mikoni inja tala pakhshmikonan? na baba az in khabarha nist.... dige inke axi ke vase mosabege gozashtin kheili ba maze ast....

مامان فراز

امیدوارم نتیجۀ امتحان خوب بشه. این کارهای محمد علی هم خیلی با نمکه والبته حرفاش. می خواد به دزدا کمک کنه؟ تپل مپل مهربون هم خیلی با نمک بود

مامان فراز

امیدوارم نتیجۀ امتحان خوب بشه. این کارهای محمد علی هم خیلی با نمکه والبته حرفاش. می خواد به دزدا کمک کنه؟ تپل مپل مهربون هم خیلی با نمک بود

مامان دو گل

[گل][گل]سلام میبینم که زمینه فرار مغز آماده شده[چشمک] خسته نباشی از خونه تکونی.............[نیشخند] من که دارم میمیرممم از خستگی ولی تمومی نداره کارا[گریه] روی ماه گل پسرتو ببوس[گل][گل][گل]

خاله بنفشه

خب آزاده جون واقعا" بابته كنكور خسته نباشي ايشالله نتيجه اش خوب باشه خوب و خوش باشيد

بهارنارنج

سلام.خوشحالم از آشناییت. پسرت رو ببوس.خیلی شبیه پسردایی منه[لبخند]