من برگشتم

سلاااااااااااااااااااااااااااااااااااام به همه دوستهای گلم. دوستتون دارم و از محبتهای همه تان بسیار ممنونم.

دلم برای اینجا و نوشتن و کامنت های شما خیلی زیاد تنگ شده بود. خدا رو شکر خوبم. خوب خوب خوب. راحت نبودها. چندبار داشتم تو حس قربانی غرق میشدم. دردم اومده بود. بی هوا و بدون توقع خورده بودم و این باعث شده بود خیلی آسیب ببینم. ولی شد. تمام نیروهای خدا به کمکم اومد و تونستم ترمیم کنم وجودم را. دیگه زخمها خوب شده.

یکی از این نیروهایی که گفتم پیدا کردن اینجا بود:

http://drfarhang.mihanblog.com

مجموعه سخنرانیهای آقای فرهنگ. دانلودش رایگانه و خود ایشون اجازه داده اند. من اول خانواده موفق رو گوش دادم. تقریبا 3 بار. برام خیلی آموزنده بود. خیلی زیاد. بعد هدف رو گوش دادم و الآن جلسه پنجم موفقیت هستم. من خیلی خیلی استفاده کردم. شما هم میتونید امتحان کنید.

کلاسهای پاکداشت خانم دادبه هم ادامه داره و سه شنبه ها کلی حالم خوب میشه. هرچند راجع به بچه دوم کمی مردد شدم ولی کلاسها حتی بدون تصمیم به بچه دار شدن هم عالیه.

یک روز هم جلسه سه نفره (من و نغمه و آقای سلطانی خدا نگهدارشون باشه) داشتیم که اونهم بینظیر بود. خیلی خوشحالم که استاد کلاسهای ما رو جدی گرفتند و براشون مهمه که نکات درست رو بهمون بگویند. ممنونشونم واقعا. اینجور وقتها پیامی که دریافت میکنم اینه که کار کودک برای تو خیلی جدیه آزاده.

دوستهای عزیزم اگر کسی سی دی های آقای سلطانی رو میخواد با این شماره تماس بگیره:

09199035206

با توجه به اینکه شعبه رستوران شیلا در خیابان دولت (شهید کلاهدوز) هم متعلق به نزدیکان ما هست من میتونم سی دی ها را به اونجا هم بسپرم و شما دریافت کنید. اگر مسیرتان به اونجا نزدیک هست البته.

دوره اخیر ب مثل بازی هم خیلی خوب برگزار شد. دیدن بچه ها و مادرهایی که شاد کلاس رو ترک میکردند و اینکه سراغ ادامه کلاسها رو میگرفتند واقعا انرژی دهنده بود. امیدوارم سال دیگه کلاسها بیشتر و متنوعتر برگزار بشه. در اولین فرصت شرح بازیها و عکسها را در وبلاگ ب مثل بازی میگذارم.

از این ببعد جواب کامنتها را همانجا میدهم.

/ 18 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مريم مامان آريا

سلام آزاده عزيزم . خدا رو شكر كه حالت خوبه خوبه و همين طور محمد علي خيلي ازت ممنونم كه با وجود مشغله خيلي زيادي كه داري سعي ميكني اين اطلاعات رو هر چند مختصر در اختيار همه مادراني كه واقعا به فكر آينده بچه شون هستند قرار مي دي خيلي خيلي ازت ممنونم و دستت رو مي بوسم و اميدوارم خدا خودش اجر اين كمكي كه به ما مخصوصا ما شهرستانيها مي كني بهت بده و محمد علي با نمونه بودن و نمونه شدن دلت رو شاد كنه تا اين جايي كه من فهميدم براي ما شهرستانيها فعلا امكان استفاده از سي دي هاي آقاي سلطاني و آقاي فرهنك + جزوه هاي آموزش مسائل ج ن س ي براي كودكان هست احياناً به طريقي مي شه ما هم از كلاسها و مباحث خانم استاد دادبه و پاكدشت هم استفاده كنيم ؟ يا اينكه اطلاع از مباحث فقط به طريق شركت در جلسات هست؟ خدا درهاي رحمتش رو بيش از پيش به روي شما باز كنه كه دل ما رو با اين وبلاگت شاد مي كني

افلیا

سلام آزاده جون، خوشحالم که خوبی! کیا هم آوندی شده و ما فعلاَ یک رروز درمیان محمدعلی را می بینیم. البته کیا خیلی وابسته است و هنوز جدانشده و فعلاَ باید به این روند ادامه بدهم. از هرگونه راهنمایی در مورد آوند استقبال مب کنم. سپاس

مامان پرنسس

وقتی با تند باد حوادث جهان دست به گریبانی ....وبا سرسختی طوفان زندگی در نبرد.....تا می توانی ایستادگی کن....ولی آنگاه که نه پای رفتنت ماند و نه تاب ایستادن....بنشین و صبر کن.....و بدان که طوفان های زمانه را هم دورانی است ..... و تند باد های زمانه را زمانی می گذرد..... و می گذارندت که برخیزی.....مهم آن است که تو برای برخاستن مهیا باشی (دکتر علی شریعتی) خوشحالم اينقدر شخصيت قوي داري كه اگر كله پات هم كنن خودت جمع مي كني با يك بسم اله راه مي افتي مدت زمان زيادي وبلاگ شما را مي خوانم و انگيزه مي گيرم ، موفق باشي خانمي

زرافه خوش لباس

خدا رو شكر كه خوب شدي. بيشتر از هميشه دوست دارم ببينمت. حتما اين لينك هايي كه دادي گوش مي كنم. خوب و خوش و موفق باشي.

لیلا مامان علی

خوشحالم از اينكه خوش حال! ميبينمت آزاده جون انشالله هميشه خوش باشي و سرحال و دنيا بر وفق مرادت باشه

وحیده مامان پارسا

چقدر خوب شد برگشتید.اینجا سوت و کور بود....راستی آزاده جون شما چه کلاسی برگذار میکنید؟

هانیه مامان محمد طه

آزاده عزیزم ممنون بخاطر تمام لطفی که به من داری. خیلی خیلی خوشحالم که دوباره سرحال هستی و می خندی و شاد هستی. امیدوارم همیشه همین طور و چه بسا بسیار زیاد بهترباشی. خداکنه که من هم یکروزی نه چندان دور مثل تو باشم http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons7/53.gif

مهتاب

سلام ازاده جون خیلی دلممی خواد باهات همکاری کنم اگه ممکنه راهنماییم کن