حسنی نگو یه دسته گل

دیروز داشتم کتاب حسنی ما یه بره داشت رو برای محمدعلی میخوندم، حمیدرضا گفت نویسنده این کیه؟ پشت جلد رو نگاه کردم و گفتم منوچهر احترامی. میگه همین که چند روز پیش فوت کرد؟

بعید میدونم "حسنی نگو بلا یه دسته گل" رو کسی از ما باشه که بلد نباشه یا حداقل چند بار نشنیده باشه. منوچهر احترامی سراینده مجموعه‌های حسنی 23 بهمن درگذشت. امیدوارم که روحش شاد باشه. من خودم همیشه کتابهاش رو دوست داشتم و محمدعلی هم الآن خیلی دوستشون داره ولی اعتراف میکنم که تا دیروز به اسم نویسنده هیچ توجهی نکرده بودم. سعی میکنم از این ببعد هر شعر و کتاب و مطلبی رو که برای محمدعلی میخونم روی اینکه چه کسی این رو نوشته تاکید کنم تا یاد بگیره برای خالق اون اثر احترام قائل بشه. صبح توی اخبار شنیدم که توی مراسمش کلی مطلب طنز پخش شده و خودش وصیت کرده بوده که مراسمش شامل گریه و زاری نباشه.

/ 3 نظر / 3 بازدید
مامان فراز

نمی دونم چرا منهم به اسم این آقا دقت نکرده بودم. فکر می کردم اسدالله شعبانی باشه نویسنده[خجالت] در مورد این پست پایین هم ف باید بگم من هم ایضاً و همچنان این موضع رو نگهداشتم. یعنی با وجود این که سخت بوده، ولی همیشه دوست داشتم دو تا داشته باشم. تا الان که نشده، ببینم کی این مقاومته می شکنه

مامان ارشک

مال مطلب قبل است. ای بابا من هی می اومدم اینجا دلم گرم می شد که ارشک رو ببرم مهد خوب باش دیگه دوستم. من هم مشکل صبح زود بیدار شدنش رو دارم. می فهممت.

آزاده

سلام دوست هم‌نام هم‌کار(تقریبا) مرسی از لینکی که اضافه کردی. محمدعلی را از طرف من ببوس. آخ که چقدر پست قبلیت حرف دل من بود.