در پی مدرسه 1

از ادب برامون اس ام اس اومد که پسرمون پذیرفته شده و حالا باید یکشنبه بریم برای جلسه عمومی. سه شنبه هم باید بریم صالحین. 21 اردیبهشت هم پارسا. دیگه به یاری خدا یکی از این سه تا رو انتخاب میکنیم. ادب هم سیستمش براساس بازی هست و محیط پیش دبستان هم از دبستان جداست. درضمن مربیهای پیش دبستانیش هم خانم هستند و تو کادر دبستانشون هم خانم دارند. محمدعلی هم خودش خوشش اومده بود. حالا دیگه باید ببینیم که قسمت چی میشه و چی پیش میاد. تا آخر اردیبهشت دیگه تکلیفمون روشن شده. راستش رو بگم من از سال 89 به مفید فکر میکردم. با سرچ مونته سوری هم اون موقع بهش رسیده بودم. یادمه نوشته بود دوره مربی مونته سوری برگزار میکنن. بعد سایتش رو دیدم و اسم خانه بازی برای مدرسه اش برام خیلی خوشایند بود و همیشه فکر میکردم که محمدعلی میره اونجا. ولی وقتی گفتند پذیرفته نشدید فهمیدم که حتما حکمتی داشته. برای خودم بسیار بسیار جالب بود که بهم نریختم و اعصابم خرد نشد. خیلی راحت با این قضیه کنار اومدم. خب این همه مدرسه خوب دیگه. حالا تو این مجموعه کهکشان در کهکشان در کهکشان من دنیام بشه به کوچیکی انتخاب مدرسه اون هم پیش دبستان و بشینم غصه بخورم. "هر دمی که بیهوده بگذرد گناهی است نابخشودنی" این عبارتیه که هر غروب با خودم تکرار میکنم و خیلی بهم کمک میکنه که تو مشکلات و ناراحتیها گیر نکنم. مطمئنم که خداوند بهترینها رو سر راهمون قرار میده و فقط باید یقین داشته باشیم. خوشحالم که بیماری تأییدخواهیم رو دارم درمان میکنم. امیدوارم اثر خوبی هم روی محمدعلی داشته باشه.

 

 

/ 12 نظر / 28 بازدید
نمایش نظرات قبلی
پاییز مامان آراز

عزیزم خوشحالم برای نگاه زیبات

اردیبهشت

ذکر خیرت بود.

پگاه

چه خوب نوشتی آرامش گرفتم. راستی من خیلی دوست دارم تو رو ببینم...

فاطمه

چه خوبه این نگاهتون آزاده جون از برنامه بازیها خبری نیست!

فرشته

بهترین ها رو برات آرزو دارم

شایلی

آزاده جون خوشحالم که به این نتیجه رسیدی من فکر میکنم نباید خیلی مو رو از ماست بیرون کشید و دنبال چنین و چنان بود هرچند میدونم به همین راحتیهام که میگم نیست چون منهم از حالا استرس دارم واسه شاینا. ولی از همه اینا گذشته مفید رو من از یکی از مامانهای همکلاسی شاینا شنیدم که شوهرش مدیر گروه یکی از گروههاشه که الان یادم نیست و خود شوهرش هم مفیدی بوده که میگفت دبستان و پیش دبستانی مفید زیاد خوب نیست و خودش پسرش رو نمیذاشت اونجا. اولش از روزبه تعریف میکرد ولی بعد از مصاحبه انگار دیده بود خیلی خشک و جدی اند ولی باز هم منتظر جواب مصاحبه مونده. امیدوارم این مرحله رو هم راحت پشت سر بذارین. من که از وبلاگت خیلی چیزا عایدم میشه همیشه مثلا همین بادبادک رو از تو دارم و همیشه هم ممنونتم

افسانه

اميدوارم بهترين انتخاب رو داشته باشي... زياد هم خودتو نگران اين مدرسه نكن ... حالا ماها تو مدرسه هاي معمولي درس خونديم مگيه چي شد؟؟؟ همين كه اين قدر داري تلاش مي كني مستحق اين هستي كه بهترين فضاي آموزشي رو براي فرزندنت گير بياري

الهام

سلام من هم شدیدا دنبال مدرسه هستم و پسر من هم پارسا و صالحین و مفید قبول شده اما من نمی دانم بین پارسا و مفید کدام را انتخاب کنم . ممنون می شوم اگر من را راهنمایی کنید.

وحیده مامان پارسا

روزهای سختیه انتخاب مدرسه.چون میتونه سرنوشت ساز بشه.من هم سال قبل همینقدر در تب و تاب بودم.امیدوارم این مدرسه انتظاراتتون رو برآورده کنه.

مامان عرفان (وبلاگ زرافه خوش لباس)

منم ادب را در ليست مدرسه ها گذاشته بودم ايشالا مدرسه خوبيه. و من هم موافقم كه خيلي نبايد مو را از ماست كشيد.همين كه بچه مدرسه اش رو دوست داشته باشه و بگه مامان من مي خوام همينجا برم بنظرم شاخص خوبيه. مدتيه با همه چيز راحت برخورد مي كنم و خيلي خيلي راحت ترم.