عذابهای الهی

  • یکی از بزرگترین عذابهای الهی اینه که وسط هفته دعوت بشی عروسی. اون هم از نوع نزدیک. اینجور وقتها آی به حمیدرضا حسودیم میشه که نگو. از یک هفته قبل کت و شلوار و پیرهنش و داده خشک شویی و حاضر و آماده دیگه هیچ کاری نداره.
  • یکی دیگه از عذابهای الهی اینه که بعد از اینکه قصه گرگ بلا و آقای آلودگی و حسن کچل رو گفتی و الآن نیم ساعتی هست که داری لالایی میخونی و از ساعت ١١ تا الآن که یک ربع به یکه نصفه شبه داری روی پاهات آقا پسر رو تکون میدی بهت بگه حالا از اول قصه آقا گرگه رو بگو.
  • یکی دیگه از عذابهای الهی اینه که خونتون دیوارهاش به اندازه کاغذ باشه و همسایه بغلیتون هم عادت داشته باشه کل تابستون از شهرستان مهمون داشته باشه و ساعت 2 که میری تو تختت بخوابی سر و صدای حرف و خندشون اعصابت رو خرد کنه و مجبور بشی بری روی کاناپه بخوابی.
  • یکی دیگه هم اینه که گیر یک عدد بچه بداخلاق بیفتی که نصفه شب فقط هی بگه من اونو میخوام. یک ساعت هم که باهاش حرف بزنی فقط گریه کنه و داد بزنه که اونو و تو هم هرچیزی رو که بگی بگه نه، اونو.

یعنی بنظر شما من الآن خیلی حالم بده یا فقط یک کم خسته‌ام؟

حتی به اندازه فکر کردن به این که خوب بود قبل از عروسی وقت میگرفتم سه تایی میرفتیم آتلیه هم انرژی ندارم.

/ 8 نظر / 2 بازدید
مامان ارشک

الهی بمیرم برات. در مورد خوابیدن باید بگم عزیز دلم تقصیر خودته که اینطوری عادتش دادی ولی بچه ها زود عادتهاشون رو عوض می کنن سعی کن ببریش تو تخت خودش یا تخت خودتون و هر شب کمتر از شب قبل بمونی پیشش. حتی اگر بیدار می مونه تنها باشه. کم کم یاد می گیره خودش بخوابه.

پرین

خوب فعلا مورد اول و سوم درد مشترکه[اوه]

البته باید بگم این بلاها بیشتر خودساخته است تا الهی اگه لازم به توضیح بشتر بود اطلاع رسانی کنید

روز به روز همراه زندگی

آزاده جان نوشته هات را که میخونم جز اینکه بگم خدا قوت چیزی نمیتونم بگم. کاشکی میشد فکری برای دیر خوابیدن پسرک گل میکردی.

لیلی

عزیزم تازه داشتم فکر می کردم آراز دو سال رو که رد کنه یه ذره کارم سبک میشه... راستی اینها که گفتی بی شوخی عذاب نیست. اینها شیریی زندگیه... خدا نصیب همه کنه یه جفت گوش که خوب میشنوه و یه بچه باهوش مثل پسر تو و عروسی اون هم نزدیک![قلب]

آرام

سلام .خسته نباشی خانم بااین همه کارو برنامه . عروسی کیه راستی؟؟خوش بگذره.محمدعلی عزیز رو ببوس .خدانگهدار.

شبنم مامان آوین

چرا عزیزم فوزیه هم هست اما اوین ازش خوشش نمیاد نمیدونم چرا فقط عاشقه تینا جونه