دیروز صبح رفته بودم مشاوره پیش خانم دادبه. وقتی اومدم بیرون پر از انرژی بودم. یکجورهایی سرخوش سرخوش. ساعت 10 رسیدم شرکت و دیدم روی میزم یک کیفه. فکر کنید. محمدعلی دیگه اینقد بزرگ شده که بهش سبد تحصیلی تعلق میگره. کلی ذوق کردم. بعد هم یک سبد گل (از اینها که تو طلقه) آوردند گذاشتند روی میزم و تا عصر به هرکی گفت تولدتون مبارک باید توضیح میدادم که این تولد شناسنامه ایمه و تولد واقعیم توی دی ماهه. برای سه شنبه و چهارشنبه هم مرخصی رد کردم که بریم سفر. عصر هم خوش و خرم و خندون رفتم دنبال محمدعلی و بعد هم حمیدرضا اومد دنبالمون. همینطور که داشتیم تو ماشین میگفتیم و میشنیدیم و خوش بودیم یکدفعه بووووووووووووووووووووووم. خوردیم به یک ماشین دیگه. هیچی دیگه. ماشین داغون، محمدعلی گریون و نالون، حمیدرضا حیرون، آزاده هم سرگردون. محمدعلی رو آزاده آروم کرد (آقای اسکروچ میگفت زنگ نزنید به پلیس، میاد جریمه مون میکنه و همه پولهامون رو میگیره) و حمیدرضا هم با جرثقیل ماشین رو برد تعمیرگاه و مسافرت هم کنسل شد. امروز هم اومدیم سر کار و درخواست مرخصیمون رو پس گرفتیم.

فردا تولد محمدعلیه. از 6 ماه پیش داره روزها رو میشمره که چند روز مونده به تولدم. من هم چون فکر میکردم مسافرت هستیم برنامه ای تدارک ندیدم. ولی اینقدر دیشب خوشحال بود که باید براش تولد بگیرم و با توجه به روزشماریهاش اصلا نمیتونم یک روز هم عقب بندازمش. سوال 

/ 14 نظر / 15 بازدید
نمایش نظرات قبلی
پگاه

پیشاپیش تولدش مبارک. وتی داشتم می خوندم اول های پستت با خودم فکر کردم پس امروز از کجا نوشته؟ وسط مسافرت نوشته.؟! پیش می آد . بهترین فرصته که یه جشن جمع و جور بگیری و محمد علی رو شاد کنی. الهی که همیشه سلامت باشین.

من

تولد گل پسرت را تبریک می گم [قلب][گل][ماچ]

اردیبهشت

تولدش مبارک عزیزم.دارم فکر می کنم اینقدر پارتی کلفتی داشتی توی ثبت احوال؟؟؟؟؟

شیرین

تولد محمدعلی جون مبارک باشه راستی از مهر, ما هم اتمکی میشیم انشالله میبینمتون

اردیبهشت

ظاهرن اشتباه متوجه شدم.جالبه که حتی در تاریخ مجازی هم قلیم.

منصوره مامان نورا

آزاده جان تولدش مبارک . براش صد سال سلامتی و بهروزی ارزو می کنم در کنار و زیر سایه ی پر مهر شما . این اتفاقی هم که افتاده رو به فال نیک بگیرین عزیزم ، شاید در این نرفتنتون خیری بوده که به این شکل خودش رو نشون داده .

ژابیز مامان راییکا

تولد محمد علی جان مبارک باشه. خوب باشیدو خوش

افلیا

سلام، تولد محمدعلی مبارک. امیدوارم همیشه سلامت و موفق باشید. دلمون براتون تنگ شده.

یلدا

تولدش مبارک.. مطمئن باش خیریتی توش بوده که اینطوری شده.. صدقه یادت نره..

بهار

توام تولد شناسنامه ایت با منه! هورا! منم 28 دی هستم اما شناسنامه ام 28 شهریوره! تازه اولین نفری هم که بهم تبریک گفت همراه اول بود! هرچی هم به آقای همسر اصرار کردم که من تولدم امروزه سند هم دارم زیر بار نرفت! گفت همون دی ماه بسه ته! خلاصه تولد شناسنامه ایت مبارک. تولد محمدعلی کوچولو هم مبارک.[قلب]