اتمک

امروز دیگه اولین روزی بود که محمدعلی تنهایی موند اتمک. این چند روزه من دوباره برنامه داشتم. باید اونجا میموندم تا آقا به محیط عادت کنه و احساس امنیت داشته باشه. امروز روز تهرانگردیشون بود و قرار بود برن خونه البرز تولدش. خلاصه با تمام ارادتی که من به شاپرک دارم احتمالا محمدعلی اتمکی بشه. اگر دنبال جایی هستید که به تمیزی و غذای بچه اهمیت ویژه‌ای بدن و بچه اونجا از لحاظ جسمی و فیزیکی کاملاً راحت باشه و درضمن به آموزش مخصوصاً زبان اصرار داشته باشند شاپرک واقعاً خوبه. البته کلاس محمدعلی اینها خیلی شلوغ شده بود ولی مربی خیلی خیلی خوبشون تینا جون کاملا خیال من رو راحت کرده بود. فقط پسره هر روز که بلند میشد میگفت دیگه نمیخوام درس بخونم. من هم دوباره کفش آهنیه رو پوشیدم و گشتم تا اتمک رو پیدا کردم. و پروژه آشنا شدن من و محمدعلی با مهد شروع شد. خودم هم به واحد جدید منتقل شده بودم و مردم اینقدر که خجالت کشیدم اول کاری هی ساعت ١١.۵ بیام سر کار و باز هم نیومده مرخصیهام منفی بشه. ولی خب چه کنیم دیگه. بقول ساندرا مریل کاوی "مادری، شایسته افراد ضعیف و ترسو نیست"*

دو روز هم هست که بشدت سرما خوردم. دیروز که ساعت شد ١٢ و ما هنوز تو اتمک بودیم دیدم با این حالم اصلاً نمیتونم برم سر کار. این آقا هم که خوشش اومده بود من بمونم اونجا، یک سری اومد گفت مامان فکر کن اینجا مپناست. بمون همین جا.تعجب بعد هم که دید داریم میریم خونه گفت: متأسفانه بخاطر اینکه مریضی نمیتونی بری سر کار و باید بریم خونه.شیطان سر راه برگشت به خونه هم اول کارتون داستان اسباب‌بازی ٣ رو خریدیم و بعد هم یک پرس چلوکباب کوبیده و بعد هم یک بستنی برای آقا که همچین عیششون کامل بشه و من بتونم تو خونه استراحت کنم.دروغگو حالا باید ببینم امروز که میرم دنبالش حال و روزش چطوریه.سوال تا حالا که دوبار تماس گرفتم گفتند خیلی خوب بوده.

 

*: جمله نقل شده از کتاب " هفت عادت خانواده‌های کامروا" اثر استفان آر کاوی

/ 14 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
نسرین

می دونم که از احساس رضایت مندی کودکت چقدر راضی و خوشحالی

زهرا(مامان مهتاب

تبریک میگم آزاده جون.انتخاب خوبی کردی.من هم در پروژه مهد کودک یابی که چندی پیش شروع کرده بودم بهترین گزینه را اتمک تشخیص دادم.حداقل توی برنامه هاشون همه اونچه که مدنظرم بود را لحاظ کرده بودند.البته الان نمیتونم دخترک را بگذارم اونجا چون از 3 سال بچه ها را قبول میکنند.امیدورام در سالهای بعد بتونم. خیلی زیاد دلم براتون تنگ شده.سعی میکنم یکی از همین هفته ها خودم را به جلسه برسونم.

رامونا خانوم

امروز یک عالمه از آرشیوت رو خوندم و بیشتر از قبل خوشحال شدم! کاش از نزدیک و بیشتر بتونیم با هم آشنا بشیم. فکر کنم محل کار و خونه هامون تا حدودی به هم نزدیک باشه، اگر اشتباه نکرده باشم. تا جایی که فهمیدم مپنا کار می کنی نه؟ ساختمون جردن؟

زهره مامان کسری

آزاده عزیزم امیدوارم سلامتیت رو هر چه زودتر بدست بیاری. مهد جدید هم مبارک. هر بار شیرین زبونیهای محمد علی رو می خونم دلم بیشتر واستون تنگ میشه. به امید دیدار.

بهار

با اینکه بچه ندارن هنوز اما انقدر وبلاگ شما مامان های شاغل رو خوندم برای مهد گذاشتن بچه ام از الان نگرانم!!! یکی میخواد بگه حالا تو دست به کار شو اول. بچه بیار. 2 -3 سالش گه شد اونوقت غصه بخور!!! یعنی 4 سال دیگه! امیدوارم از همه تلاشهایی که برای بچه ات میکنی در آینده یه فیدبک خوب بگیری. راستی میتونم بپرسم هزینه مهد کودک ها ماهیانه حدودا چقدره؟

سمیه

سلام آزاده جون. یک خبر دارم. اینجا http://parrotchick.weebly.com/

مهر

سلام میشه راجع به این جشن که گفتید و برنامه هاتون کمی بیشتر توضیح بدید؟؟؟

ش

سلام لطفا در مورد مهد اتمک توضیحات بیشتری بدهید. اینکه مدیر مهد زرتشتیه تأثیری روی آموزش مبانی مذهبی بچه ها نداره. ضمن اینکه در آینده مدارس با اینکه بچه توی مهد زرتشتی بوده مشکلی نخواهند داشت؟

آرتین و مامان زهرا

آزاده جون منم خیلی مشتاقم راجه به نحوه آموزش و هزینه و آدرس این مهد بیشتر بدونم مرسی عزیزم

آرتین و مامان زهرا

آزاده جون منم خیلی مشتاقم راجه به نحوه آموزش و هزینه و آدرس این مهد بیشتر بدونم مرسی عزیزم