کلاس‌های بارداری

خانم موفقیان بسیار لطف کردند و این متن رو برای معرفی کلاس‌های بارداریشون به من دادند:

امروزه یوگای بارداری و دوره‌های آموزشی برای مادران باردار در جهان متداول بوده و ضمانت سلامت مادر و جنین را دربر دارد. مادران آموزش دیده آمادگی کامل برای هر نوع زایمان را پیدا کرده و قبل از آن با اطلاعات ضروری دوران بارداری اعم از تغذیه، تشخیص خطرات، بایدها و نبایدها و آمادگیهای جسمی تنفسی آشنا می‌شوند. شما هم می‌توانید با کمک آموزش‌ها و سی‌دی‌های راهنما به توانمندیهای خود آشنا شده و با دریافت اطلاعات علمی-پزشکی در نهایت آرامش از لذت بارداری و زایمان خود بهره‌مند شوید و بزرگترین هدیه را به فرزند خود بدهید.

تلفن تماس برای کلاس‌ها و مشاوره خانم موفقیان: ٢٢٧٠۶١٩٧

محل تشکیل کلاس‌ها: تجریش- خیابان دربند- ...

 

کلاسی که ما رفتیم روزهای پنجشنبه ساعت ٩-١١ به درخواست خودمان بود. کلاس بعدی هم که میخواهیم شروع کنیم رشد جنسی کودک هست که روز و ساعتش همینه ولی هنوز مشخص نشده که از کی شروع کنیم. اگر کسی میخواست همراه ما باشه در این کلاس به من بگه.

/ 11 نظر / 7 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مامان ارشک

آزاده جان من ميام. فقط شروع كلاسها رو بهم بگو لطفاً.

عسل مامان آراز

شرکت در این کلاس از من گذشته اما برای کسانیکه Comment ها را می خوانند و باردارند می گویم یوگا در بارداری فوق العاده است. آرامشی که به فرد باردار می دهد تمام مشکلات بارداری را کمرنگتر می نماید. بخصوص تنفسهای عمیق یوگا در کنترل دردهای زایمان طبیعی بسیار موثر است. من که کاملا برایم مفید بود و توصیه اکید می کنم به همه مادران

میترا

سلام از تمام زحماتی که برای مادرها می کشی ممنون جمعه که ما خیلی خیلی راضی بودیم ممنون ممنون

ستاره

چه جالب ! نمی دونستم همچین کلاسی هم هست. قبل از بارداری هم میشه شرکت کرد آیا؟!

لیلی مامان آراز

[لبخند]

مژگان (مامان آندیا عسلی)

سلام خانومی خسته نباشی ممنون از اطلاع رسانی لطفا برای شروع کلاسهای رشد جنسی کودک خبرم کن . راستی جلسه بعدی کلوپ مادران کی و کجاست ؟

پوپک

من هم احتمالا میام فقط شروعش کی هست ؟؟

آويسا

آزاده جان من مي خوام تو اين كلاس رشد جنسي شركت كنم، ممنون از اطلاع رسانيت

آزاده

من هم علاقه مندم در این کلاس شرکت کنم:)

كتي

سلام عزيزيم يك مدت بود فرصت نكرده بودم به وبلاگت سر بزنم امروز همه پست ها را خو ندم . خيلي خوب مي نويسي. راستي براي سي دي آقاي سلطاني هم تماس گرفتم ممنون از راهنمايي ولي هزينه اش بالا بود 90000 هزار تو مان . فعلا نمي تو نم تهيه كنم ولي خوب تو فكرش هستم بهر حال ممنون . آزاده جون يك سئوال هم داشتم اگه دوست داشتي جواب بده . شما خيلي با انرژي هستي با وجود اينكه شاغلي . خيلي هم وقت مي گذاري برا محمد علي چطوري وقتت را تنظيم مي كني . منم شاغلم معمولا تا ساعت 4 سه روز در هفته هم كلاس زبان دارم از ساعت 5 تا 7 و خيلي خسته مي شم و هيچ انرژي برام باقي نمي مونه درحالي كه شما خيلي فعالي اگه دوست داشتي راهنمايي كن ممنون