عجب روزهایی بود این چند روز یا بهتر بگم عجب هفته این بود هفته‌ای که گذشت و تازه درستش اینه که عجب ماهی بود این ماهی که گذشت. این همت مضاعف مثل اینکه فقط قسمت ما شد.

اینقدر خسته‌ایم، اینقدر خسته‌ایم، اینقدر خسته‌ایم، اینقدر خسته‌ایم. چیه چپ‌چپ نگاه میکنی خب خسته‌ایم دیگه. پس چی بگم. مثلاً بگم که تو کل اسباب‌کشی محمدعلی حضور فعال داشتند و کلی افاضات فرمودند که عکس من جا نمونه، ماشینهام رو بسته‌بندی کن، بابایی بستن کارتن یک کار دونفره است بذار بهت کمک کنم. یا اینکه من عاشق وانت هستم و (تازه از اون بدتر، روم به دیوار) من عاشق بار زدن وانت هستم.

در حال حاضر خودمون ساکن خونه مادرشوهرجان هستیم و وسایلمون خونه پدربزرگم. مادرشوهر بنده خدا هم که رفته‌اند مکه و نیستند. البته فعلاً مهمون از دزفول داریم و ما تو خونه تنها نیستیم. یک خونه بهم خورده‌ای شده که نگو. هر یک چیزی را هم که من جمع کنم آقای پسر یادش میفته که باید روشون بپربپر کنه و بهم بریزتشون.

/ 16 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
اردیبهشت

جدن خدا صبرت بده.هیچ کابوسی برام بزرگتر از اسباب کشی نیست.امیدوارم بزودی همه چیز ردیف بشه.

اردیبهشت

راستی من کلی شباهت دیگه پیدا کردم ها[چشمک]

ننه قدقد

چه جالب! کدومتون درفولی هستید؟ من دزفولیم! البته رگ و ریشم! اما کلا خودمو دزفولی حساب می کنم.

شيرين

بمیرم برات. عجب همت مضاعفی شده براتون. دور و برت هم پر کردی از کلی دوست با بچه های فینگیل فینگیل که نمیتونند ذره ای کمکت کنند.

تنهاتر از آیینه

اسباب کشی که به تنهایی فاجعه است!!! وای به حال وقتی که بعد از یک مسافرت باشه !!! اون هم با یک بچه بامزه و فسقلی مثل محمد علی!!! می‌گم کمک نمی‌خواهی؟؟؟؟

شبنم مامان آوین

[چشمک]سلام عزیزم خسته نباشی واقعا میدونم که جابجایی خیلی خیلی سخته

ننه قدقد

عزیزم ما شعبه جردن می رفتیم. راستی کجا درباره این جشنواره کودک نوشتی؟

یاشیل

سلام - خسته نباشی با اسباب کشی