آخر سال شلوغ

روزهای شلوغ و پلوغ آخر سال با سرعت میگذرد و این وسط من هم همینطور دور خودم میچرخم. اینقدر ذهنم قاطی پاطی شده که خروجیش شده جاگذاشتن موبایلم تو شرکت از چهارشنبه تا شنبه و رفتن به دکتر روز شنبه بجای یکشنبه و کلی خرابکاریهای دیگه.  دیروز هم در یک اقدام سرعتی از یک مغازه برای محمدعلی کفش و شلوار و بلوز عیدش رو خریدیم و خلاص. کفش هم چیزی رو انتخاب کرد که من کاملا مخالف بودم ولی چیکار میشه کرد با کفشی  که چسب روش رو مثل دستبند بن10 درست کردند و چراغش روشن و خاموش میشه و روح پسرک برای رسیدن بهش داره پرواز میکنه. واقعا خدا آخر و عاقبت ما و این بچه ها رو بخی کنه. هرجا رو میای درست کنی یک داستان جدید شروع میشه.

اولین اقدام اجتماعیم در سال جدید ثبت نام مدرسه محمدعلی خواهد بود. فکر کنم چهاردهم 8 صبح مدرسه مفید باشم. اگر دبستان خوبی میشناسید لطفا معرفی کنید بهم ممنون میشم.

روز سه شنبه هم آخرین جلسه کلاس پاکداشت برگزار میشه و دیگه تمام.

داشتیم فیلم تنها در خانه 3 رو میدیدیم، پسر کوچولو آبله مرغون گرفته بود و مامانش داشت با شرکت چونه میزد که نره سر کار و بمونه پیش پسرش ولی موفق نشد و مجبور شد بره سر کار. ما هم که دنبال موقعیت که از خودمان تعریف کنیم. حمیدرضا به محمدعلی گفت ببین تو چه مامان خوبی داری، وقتی آبله مرغون گرفتی موند پیشت ولی این پسره مامانش گذاشتش و رفت. محمدعلی هم که دنبال خیط کردن ما. برگشته میگه این خانمه شرکتش بهش اجازه نداد آخه. مامان، شرکتش خوبه که بهش اجازه داده. من فقط احساس سوسک شدن میکردم.

/ 11 نظر / 13 بازدید
نمایش نظرات قبلی
پاییز مامان آراز

روز های شلوغ ولی شیرین اسفندی داشته باشید . ماشاالله به محمد علی [قلب]

مامان دو گل

[گل]خسته خونه تکونی نباشید روی ماه گل پسر شیرین زبون رو هم از طرف من ببوس

سارا

سلام به یک کار خیر دعوتید. توضیحش در وبلاگ مطهره هست. یا علی

زرافه خوش لباس

خوبه كه بچه شركت مامانش رو دوست داشته باشه. اميدوارم مدرسه خوبي براي محمدعلي خان امين الدوله گل گلاب پيدا كني كه مطمئنم پيدا مي كني.

مريم

باز عالم و آدم و پوسیده‌گان خزان و زمستان، خندان و شتابان به استقبال بهار می‌روند تا اندوه زمستان را به فراموشی سپارند و کابوس غم را در زیر خاک مدفون سازند و آنگه سرمست و با وجد و نشاط و با رقص و پایکوبی با ترنم این سرود طرب‌انگیز نوروز و جشن شکوفه‌ها را برگزار می‌نمایند . . . باز گرمای ملایم و فرحبخش روزهای آفتابی بهار در باغ و راغ و کشتزارها به سبزه و گلها و درختان بشارت می‌دهد تا از خواب سنگین زمستان بیدار شوند و روح تازه به خود گیرند و آنگاه این نوای جانبخش را ساز بدارند . . . و باز نسیم گوارای گیسوان مشک بوی بته‌های گلاب را با آهنگ موزون تکان می‌دهد تا با لالهء خوش عذار و نرگس و ریحان و گل‌های دشتی همزمان جوانه زنند و ترانه عشق را به گوش عشاق برسانند و آنگاه در چمنها و دشت و دمن طوفان برپا کنند . . . سلام ......... اميدوارم هميشه در پناه خدا باشين و روزهاي بسيار خوبي انتظار شما رو تو سال جديد بکشن ... (عيدتون مبارک) .. من و دخترم !

اردیبهشت

سال خوبی رو برات آرزو می کنم عزیزم.

fatemeh

salam sale khoobi dashte bashi mamane mehraboooooon