جلسه نهم کلوپ مادران

میخواهید بدونید با روزنامه باطله چه کارهایی میشه در جهت رشد، ایجاد هیجان و لذت کودکانمان کرد؟ چطور میشه با این وسیله دم دستی و ارزان کلی وقت کودکمان رو سرگرم کنیم درحالیکه این سرگرمی هدفمنده و باعث تخلیه کودک میشه. میخواهید  جملات روزنامه رو پاره نکن یا این برای مچاله کردن نیست رو فراموش کنیم و بجاش لذت بازی با روزنامه رو یاد بگیریم.

اگر جوابتون مثبه تو جلسه نهم کلوپ مادران با موضوع روزنامه بازی شرکت کنید.

جلسه نهم کلوپ مادران روز پنجشنبه 89/04/17  از ساعت 5 تا 7 عصر در پارک بهشت مادران برگزار خواهد شد. محل تجمع: درب وردی پارک از بزرگراه حقانی

بدلیل هماهنگی بهتر لطفا حضورتان رو اطلاع دهید.

آدرس: بزرگراه رسالت، ابتدای بزگراه حقانی، پارک بهشت مادران.

تلفن: 09380432007

/ 19 نظر / 7 بازدید
نمایش نظرات قبلی
زهره مامان کسری

آزاده جون سلام خسته نباشی قالب جدید مبارک. اینم مثل قبلی قشنگه. منم که تلفنی هماهنگ کردم با کسری حتما میاییم.

نیکو

من و باران 5 تا 6 رو ميايم .

میترا

سلام ازاده جون ما که نیومدیم چون نیکا 6 تا 7.5 توی کانون کلاس نقاشی داره

میترا

ازاده جون میشه در مورد روزنامه بازی توضیحاتی بدی ممنون

میترا

از تمام تلاش هاییکه برای کلوپ میکنی ممنون ( چون توی اداره نمی شه زیاد نوشت 3 کامنت گذاشتم

عباس

سلام آخرین مطالبی که برای سروران خودم نوشتم: - عوامل انحرافات جنسی - پیشگیری از انحرافات جنسی - زبان، یکی از عوامل انحراف - فیلم ها و عکس های ... - چرا بضی ها فیلم و تصاویر سکسی رو تماشا می کنند؟ - چقدر ارتباط فرزندانتون رو با هم و یا با دوستانشون کنترل می کنید؟

نیکو

آزاده جون مرسی از زحماتت . میشه یه قانونی چیزی بزارین که کلاس به موقع شروع بشه . من از قبل از 5 اومدم . اما تا 5:30 کلاس شروع نشد . خیلی دلم سوخت نتونستم تا آخرش باهاتون باشم و خلاصه تو کف روزنامه بازی موندم . ( میدونی که با یکی از همکارات قرار داشتم نسیم )

نیکو

من و باران حتما فردا دوشنبه رو میایم و این دفع محدودیت زمانی هم ندارم . برنامه که به خاطر تعطیلی بهم نخورده ؟

لیلامامان مارتیا

سلام بالاخره ظاهرا طلسم شکست و یه روزی اومد که ما هم د رکلوپ شرکت کنیم من و مارتیا برای برنامه فردا در پارک بهشت مادران ثبت نام میکنیم ساعت 6 جلوی درب ورودی پارک بهشت مادران مارتیا توی گروه سنی 1 تا 2 سال هست ممنونم از همه تلاشی که برای بچه ها میکنی آزاده مهربون