نفت هست، قیف نیست

حالا که خونه رو تحویل گرفتیم و باید بدویم دنبال کارهای بازسازیش، من و حمیدرضا جفتی سرما خوردیم شدید و نمیتونیم بدویم اینور اونور. یک بساطی هم برای خونه مادرشوهرم درست کردیم که همین روزها خودش کامیون میگیره مارو جمع میکنه میفرسته بیرون. حداقل تا چندماه هم دلش برای ریخت ما تنگ نمیشه. فکر کنم این 3 ماه باعث شد از این ببعد تا من رو میبینه یاد کمد آقای گوفی و ژولی پولی بیفته. تا حالا هم لابد کلی به خودش گفته که چرا قبل از عروسی بیشتر چشمش رو باز نکرده بوده و این چه زن شلخته ایه که نصیب پسرش شده. خلاصه که دیگه پشیمونی سودی نداره، پس بنفعهشه که از این فکرها نکنه. (آیکون عروس از خودراضی) تازه گل بود به سبزه نیز آراسته شد. صبح تخم مرغی که گذاشته بودم برای محمدعلی آب پز بشه سوخت و یک بوی گندی آشپزخونه رو برداشت که نگو. تازه اونهم تخم مرغهای خونه. با این اوصاف اصلاً فکر کنم امروز که برگردیم مادرشوهرم ساکش رو برداشته باشه و فرار کرده باشه. فردا اخبار میگه زنی با جنگ نرم مادرشوهرش رو از خانه اش فراری داد.

/ 13 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مامان دیبا و پرند

سلام دوستم جواب نمیده. ما آزمایش کردیم.[چشمک]

بنفشه

تبریک می گم خانه جدید ت رو آراده جونم[قلب]

شایلی

خونه جدید مبارک... مشخصه روزهای راحتی رو نگذروندی ولی باریک الا به این روحیه که خداقل میتونی با این لحن بنویسی... امیدوارم روحیه خودت هم همچنان مثل نوشته هات قوی و محکم باشه

شایلی

پیغام من رسید؟ یهو غیب شد!!

شایلی

آها آره الان دوتایی با هم رسید...

رامان مامان

اهاااااااااااااااااااااا پس جنگ نرم , جنگ نرم که می گن اییییییینه! لطفآ هر چه زودتر سران رو معرفی کنید!!!!!!!!!!!!!!!

زمانه مامان پرهام

سلام خانمی! سند زدن و تحویل خانه مبارک باشه عزیزم امیدوارم با دلخوش اسباب کشی کنی و گوشه زنانه خانه خیلی پررنگ باشه ولی تو زندگی ما مهندسین معمولا به خاطر خصوصیات اخلاقی کاری که با هامون یک جوری عجین شده قسمت زنانه اش هم بوی مردانگی میدهد. ببوس محمد علی را منتظر امیر محمد هم در خانه جدید هستیم.

زرافه خوش لباس

بگذار آخر سری به خوبی و خوشی از هم جدا بشین. خوبیت نداره خواهر...