عجب هوایی داشت اردبیل. هرچی آسمان رو نگاه می کردم سیر نمی شدم. یاد کارتون   UP افتاده بودم، دلم میخواست دراز بکشم رو سبزه ها و ابرهای آسمون رو نگاه کنم. اینقدر ابهاش تپل بود و نزدیک که حظ میکردی.

دیروز مامانم رفته دنبال محمدعلی. اینم که مامان منو گیر آورده و میدونه خرده فرمایشهاش انجام میشه هرچی میخواسته گفته. بعد هم گفته مامانا من همه جورابهام سوراخه. برام جوراب اسپایدرمن می خری؟ اینقدر هم جدی گفته بود که مامانم باورش شده بود. حالا هی من بگم مادر الکی گفته، همین جورابی که الآن پاشه رو شما نگاه کنید، سوراخ نیست.

امروز هم ناهار بردنشون رستوران. واقعاً هرچی فکر می کنم میبینم مدیر مهد باید خیلی عاشق بچه ها باشه تا از این برنامه ها بذاره. ما که یکیشون رو میبریم بیرون هردفعه میگیم دفعه آخر بود. چه برسه به 60تا بچه. بعلاوه اینکه هیچ وجهی هم دریافت نمی کنند.

/ 2 نظر / 3 بازدید
سحر

تو را به جای همه کسانی که نشناخته ام دوست می دارم تو را به خاطر عطر نان گرم برای برفی که آب می شود دوست می دارم تو را به جای همه کسانی که دوست نداشته ام دوست می دارم تو را به خاطر دوست داشتن دوست می دارم تو را به جای همه کسانی که ندیده ام دوست می دارم تو را برای لبخند تلخ لحظه ها تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام ... دوست می دارم برای خاطر عطر نان گرم و برفی که آب می شود و برای نخستین گناه تو را به خاطر دوست داشتن... دوست می دارم تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم... دوست می دارم. سلام روز بخير خيلي قشنگ كلبه زيبات..دوست داشتي با قدمهاي گرم وصميمي ات به كلبه آبجي سحر هم سربزن .درضمن يه سري لينك جالب هم برات بالاي وبلاگ گذاشتم كه اميدوارم خوشت بياد من كه خودم آموزش فال قهوه و مستند مرگ مرد يخي رو خيلي دوست دارم،البته آموزش تعميرات خودرو هم چيز جالبيه كه ديدنش خالي از لطف نيست... اميدوارم شما هم خوشت بياد. با اميد به اينكه آخر هفته قشنگی رو پیش رو داشته باشی در پناه حق تعالی.روز بخير مهربون..[بغل][گل][بغل]

مژده

بازم سلام آزاده جون... چقدر خوشحالم که حرفتو گوش کردم و آیسارو اینجا ثبت نام کردم ... من هم باهات هم عقیده م... امروز که دنبال آیسا رفتم بچه ها خوشحال و خندان داشتن از رستوران رفتنو جوجه کباب خوردنشون برای پدر و مادراشون حرف می زدم... برات بهترین چیزهارو آرزو دارم ... نمي دونم چطوري ازت تشكر كنم... خدارو شكر كه به حرفت گوش كردم و اينجا ثبت نامش كردم... از خدا بهترين چيزهارو برات مي خوام.... محمدعلي عزيزمو ببوس[ماچ]