ماه، ماه میهمانی خداست و همه دعوت شده ایم. ولی بعضیها میهمانان ویژه هستند. همانها که اجازه عبور از دربهای خاص را دارند و با عزت و اکرام استقبال میشوند در حالی که لبخند بر لب دارند. خوشا به سعادتشان.

مادر نازنین عزیز یکی از این میهمانان ویژه بود که از درب مخصوص عبور کرد. دلتنگی برایشان دائمی خواهد بود ولی امیدوارم در باغ رحمت الهی بهترین ها را در کنارشان داشته باشند و پذیرایی ویژه از طرف مهربانترین مهربانان گوارایشان باشد.

برای نازنین عزیزم و خانواده محترمشان صبر زیبا طلب میکنم از خداوند. از همانهایی که به پیامبر و حضرت زهرا سلام الله علیهما داد در همچین روزهایی که حضرت خدیجه مهمان ویژه شدند.

/ 9 نظر / 20 بازدید
پرتال جامع تبلت ایرانیان

سلام خدمت شما دوست عزیز وبلاگ زیبایی دارید. شما هم به وب سایت ما دیدن کنید پرتال جامع تبلت ایرانیان ( 1st. Iranian Tablet Portal ) www.Tabletir.com Admin@tabletir.com *********************************** اخبار، دانلود، بررسی های تخصصی... www.TabletIR.com صحفه اصلی پرتال www.Forum.TabletIR.com تالارگفتگو پرتال برای تبلیغات با ما تماس بگیرید : Ads@TabletIR.com

mehrdad

سلام وب قشنگی داری به من هم سر بزنnگالری عکسnwww.gallery.architectur.i تبادل لینک رایگانnwww.rank.architectur.i با تشکر

مريم

سلام ... چه تقارن زيبايي رو يادآوري کردي . ممنون . خدا کنه نسيمي باشه براي خنک کردن آتش اين عزيزان .......... ممنون . التماس دعا . به يادتم .

پاییز مامان آراز

برای این دوست عزیز صبر آرزو میکنم . [گل][گل]

lily

salam baraye man ham doa kon pesare nazeto beboos

lily

rasty azizam kheili az nevehstehat dar morede tarbyate kudak lezat mibaram merci ke share mikoni

افسانه

خدا مادر نازنین رو بیامرزه براش آرزوی صبر دارم و برای مادرش آرزوی بخشش

منصوره مامان نورا

آزاده جان عباداتت مقبول درگاه کردگار . می شود در لحظات قشنگی که به وقت نیایش داری من و دخترکم را هم از دعا فراموش نکنی ؟خدا مادر نازنین عزیز را بیامرزد و چقدر خوب که اینجا یادش کردی تا همه ی ما برای آمرزش و آرامش روح بزرگوارش دعا کنیم .

اردیبهشت

خوبی خواهر؟