تابستانی که گذشت

تابستانی که بیشترش گذشت داریم میرسیم به روزهای آخرش برای من خیلی عالی بود. روزهای یکشنبه و سه شنبه صبح تا تقریبا ساعت یک و دو بعد از ظهر میرفتم سرزمین باران کلاسهای مربی هنر کودک. یک دوره بسیار بسیار بسیار بسیار بسیار عالی. آقای نادر فاطمی مدیر دوره گروهی از بهترین اساتید رو دور هم جمع کرده باعث شده حال آدم کلی خوب بشه وقتی این دوره رو شرکت میکنه. فردا آخرین جلسه هست و مطمئنم که دلم برای کلاسها خیلی تنگ خواهد شد، هرچند قصد دارم محمدعلی رو تو کلاسهاشون ثبت نام کنم و ارتباطم را باهاشون حفظ کنم. اگر کلاس هنر و نقاشی برای بچه ها میخواهید (البته نقاشی کاملا خلاقانه) حتما توصیه اش میکنم. رفت و آمدش هم با مترو خوش مسیره.

یکی دیگه از برنامه های تابستان ما این بود که روزهای زوج ساعت حول و حوش 5 بعدازظهر از خونه در مجیدیه بزینیم بیرون و سعی کنیم قبل از 6 برسیم به باشگاه انقلاب. تا ساعت 7.5 بشینیم کنار زمین چمن و محمدعلی در مدرسه فوتبال آقای پنجعلی فوتبال بازی کنه. تجربه خیلی خیلی خوبی بود. اینقدر که ممکنه سال دیگه هم تکرار بشه. هرچند که واقعا سخت بود مخصوصا ماه رمضانش. مربی های گروه زیر 10 سال یعنی آقا مهران و آقا علی خیلی خوب بودند. با اینکه آموزش فوتبال کاملا سیستم  رفتارگرایی هست ولی من واقعا راضی بودم. کاملا به بچه ها اعتماد بنفس میدادند و من ندیدم کسی رو تحقیر کنند و در عین حال که آموزش و یادگیری بچه ها براشون مهم بود اصلا کسی را با کس دیگری مقایسه نمیکردند و فشاری نمی آوردند. خوش ترین و میشه گفت مشنگ ترین بچه هم روم به دیوار محمدعلی بود. اصلا بگو سر سوزنی به خودش سختی بده. تو تمرینهای اول وقت بد نبود بجز مواقعی که داشت سربسر بقیه میذاشت یا تو حال خودش بود (تقریبا 65% مواقع) ولی تو بازی گروهی در حد کمدی های مستر بین میتونستی از دستش بخندی. کل تیم داشتند چپ به راست توپ میزدند این داشت راست به چپ با فاصله زیاد نسبت به بقیه قدم رو میرفت یا داشت یکجای دیگه زمین مورچه پیدا میکرد. چند بار هم وسط بازی دیدند تیم اینها گل نمیخوره متوجه شدند که آقا دوتا مانع رو به هم نزدیک کرده و دروازشون شده به اندازه دروازه بانشون. مواقع دیگه هم که حواسش به بازی بود بقیه را با یک فاصله ای دنبال میکرد. خلاصه که داستانی بود برای خودش. به مربیشون هم گفته بود من چند وقته یوگا  نرفتم تمرکزم کم شدهتعجب. ولی بچم دوبار پنالتیش گل شد (آخر هر جلسه همه پنالتی میزدند)

ظاهرا در فصل پاییز هم کلاس دارند ولی تو سالن و روزهای دوشنبه و جمعه.

دوستان عزیزی که پرسیده بودند آقای سلطانی توی خانه بازی گلدونه کلاس داشتند. برنامه پاییزشان را میتونید از بهاره جون منشی گلدونه یا خانم مداحی بپرسید. خانه بازی گلدونه توسط خانم مرادی از شاگردهای خیلی قدیمی (15 ساله) آقای سلطانی اداره میشه و برنامه هاش با آموزه های ایشون هماهنگه. برنامه نگهداری صبح تا 2 بعدازظهر هم برای بچه های 3 تا 6 سال دارند. سی دی های آقای سلطانی رو هم اگر حضوری بخواهید بخرید میتوانید به آنجا مراجعه کنید.

خانه بازی گلدونه: سعادت آباد - بلوار دریا - بین رامشه و خوردین -  تلفن: 88366737

تلفن سفارش سی دی های آقای سلطانی: 66734303

آقای پنجعلی فوتبال: 09123157088

سرزمین باران : خیابان انقلاب - بعد از پل کالج - روبروی کوچه خارک - پلاک 777 - تلفن: 66414036

/ 4 نظر / 15 بازدید
افلیا

سلام، مثل همیشه عالی! دلم براتون تنگ شده بود. سی دی های آقای سلطانی را گرفتم. کی خ.ام بغرستم استرالیا برای دوستم. خیلی دلم م یخواد با کلاس ها و خود آقای سلطانی بیشتر آشنا بشم، ولی واقعاَ وقت ندارم. به امور یومیه ام ه نمی رسم. چقدر خوبه آدم کار نکنه و به بچه هاش برسه. می بینی چقدر خوش می گذره؟ منم باید یه جوری این کارمندی را بذارم کنار! سخت در تفکرم. برام دعا کن به نتیجه برسم. محمد علی راببوس که عاشق جملات قصارشم.

Mohammad Ramezani Pour

با سلام به سایت ما نیز سری بزنید شاید مطالبی که میخواهید بدست آورید. جهت آمار بازدید و کسب رتبه با سایت پاتوق شهر تبادل لینک کنید.(وقت چندانی نمی گیرد.) راستی انجمن هم افتتاح شد که شما دوستان عزیز میتوانید مشکلات و سوالات خود را مطرح نمایید.(مخصوصا در زمینه ی وبلاگ و کد نویسی) آدرس سایت = http://www.patoghshahr.ir آدرس تبادل لینک = http://www.link2.patoghshahr.ir آدرس انجمن سایت =http://www.patoghshahr.ir/Forum موفق باشید!

زرافه خوش لباس

آزاده جون خوشحالم كه دوباره مي نويسي. من هم يكسال عرفان رو كلاس فوتبال انقلاب نوشتم و راضي بودم اما ديگه ولش كردم. باباش اعتقاد داره يه پسر بايد فوتبال بلد باشه .