سال نو، روزهای نو، احوال نو

سلام دوستهای عزیزم

امیدوارم که سال جدید رو عالی شروع کرده باشید. برای ما هم خیلی خوب شروع شد. تا آخرین ساعات سال 90 داشتیم بدو بدو میکردیم و حتی فرصت نشد سفره هفت سین بندازیم. تمام عید رو تهران بودیم. عید دیدنی از هر سال کمتر رفتیم و درنتیجه کمتر از همیشه هم مهمان داشتیم. هفته دوم حمیدرضا سرکار بود و من و محمدعلی خونه. ولی بسیار آرامش داشتیم. بسیار شاد بودیم و کمتر از همه سالهای گذشته از هم دلخور شدیم و این برای من موفقیت بزرگی بود. فرصت کردم کتاب "کودک، انسان، خانواده" را بخونم که عالی بود و به همه مادرها توصیه میکنم که بخونن. یکبار پیش خانم دادبه رفتم و کمی هم سی دی آقای سلطانی نگاه کردم. در کل سال خوبی رو شروع کردیم. هرچند هردو (من و حمیدرضا) خسته هستیم و کارها و فکر و خیال رستوران شیلا دولت خیلی ازمون انرژی میگیره ولی خدا رو شکر سعی میکنیم که اوضاع تحت کنترل باشه.

امروز هم بالاخره طلسم شکسته شد و من میزبان آوند بودم. یکعالمه بچه گل و پر انرژی و خوردنی اومدند خونمون همراه با مربیهای بسیار گلشون که واقعا رفتارهاشون با بچه ها عالیه. روز خوبی بود و کلی خوش گذشت.

هفته گذشته هم کلا دنبال پیدا کردن مدرسه و پیش ثبت نام و اینها بودم . پنجشنبه جلسه پارسا و مفید رو رفتیم و چهارشنبه باید بریم مفید برای مصاحبه. دوستان بیایید تجاربمان در رابطه با مدارس رو با هم تقسیم کنیم تا نتایج بهتری بگیریم.

فرزانه عزیز سلام. بنظر من توی این مرحله سی دی های مادر باردار آقای سلطانی خیلی خیلی واجبه که استفاده کنی. اگر خواستی میتونیم با هم هماهنگ کنیم که بدستت برسه. امیدوارم که سالم و شاد و خوش باشی.

/ 16 نظر / 13 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مريم مامان آريا

سلام سال نو رو به شما خانواده محترم تبريك عرض مي كنم و اميدوارم كه سال خوبي همراه با تندرسي داشته باشد ممنونم به خاطر محبتي كه كرديد براي معرفي اون كتاب و همه اطلاع رساني هايي كه مي كنيد

پگاه

سلام عزیزم. سال نو مبارک .خوشحالم که مثل همیشه پر انرژی هستی.

منصوره مامان نورا

آزاده جان امسال از هرکس سوال می کنم که سال نو رو چه طور شروع کرده ؟ می گه که عالی بوده و من بی اندازه خوشحال می شم چون خودم هم امسال رو خیلی با ارامش و خوب شروع کردم ، دوست دارم همه شاد باشن . هر یکنفری که به جمع آدمهای خوشحال اضافه می شه من شادتر می شم ، خوشحالم که تو هم خوب شروعش کردی و ارزو می کنم تا پایان برات خوب و عالی باشه .

شیرین

سلام سال نو مبارک من که دیگه نشد بیام آوند[ناراحت] ولی مدرسه من دانش نوشتم چون مدیرشو میشناختم که خیلی با تجربه هستش و راهنمایی و دبیرستان هم دارن

نازنین

سلام خانم پیریار عزیز من از طریق یکی از دوستانم با شما آشنا شدم . آدرس شما رو دادن و گفتن که چون شما هم پسری همسن و سال پسر من دارید احتمالا اطلاعات خوبی در مورد دبستان های خوب منطقه یک دارید . من شدیدا دنبال یک غیر انتفاعی خوب که از نظر تربیتی هم در سطح خوبی باشه می گردم . پسر من مبتلا به بیش فعالیه و طبق توصیه پزشکش ما باید در یک غیر انتفاعی نه چندان سختگیر ثبت نامش کنیم . منزلمون هم نیاورانه . بالای پارک نیاوران . می خواستم اگه مدرسه خوبی اون حوالی می شناسید بهم معرفی کنید . البته با پوزش فراوان و تشکر زیاد بابت وقتی که می گذارید .

گل دختر

سلام آزاده جان اميدوارم آرامش و رضايتي كه از ابتداي امسال برات وجود داشته در تمام لحظه هاي روزهاي پر تلاش امسال در كنارت باشه[قلب]

نگار مامان بردیا

وای که چقدر من کم سعادتم.اینقدر دیر به دیر میام اینجا که هر بار کلی غافلگیر میشم و اینبار که دیدم دنبال مدرسه میگردین دیگه حسابی شگفت زده شدم.الهی همیشه سلامت و شادکام باشین.

نگار مامان بردیا

مجبور شدم کلی از پستهای عقب افتاده رو یکجا بخونم باید بگم واقعا از نوشته هاتون و از وبلاگ بسیار عالیتون کلی انرژی میگیرم.کلی از شیرین زبونیهای گل پسر عزیزم هم خندیدم.انشااله خدا همیشه محافظش باشه.فقط یک سوال آزاده جان ما به خاطر مشغله هسرم کلاسهای صبح پارک قیطریه آقای سلطانی رو از دست دادیم.میخواستم ببینم سی دی هایی که ازش صحبت میکنین رده سنی خاصی داره بردیا الان سه سالشه .اگر براتون امکان داره من با این شماره ایی که گذاشتین باهاتون تماس بگیرم و برای سی دی ها هماهنگ کنم.کل مجموعش چند تاست؟

مامان حورا و محمدمهدی

سلام برنامه تون برای کلوپ بازی در سال جدید چیه؟